קולקציות

קולקציות 2017-04-12T06:50:29+00:00

כל הקולקציות עשויות מזהב צהוב 18 קראט ובעבודת יד, בה נבחרת כל אבן ואבן בקפידה ובאופן אישי.

Classic Forever

קולקציה עשויה זהב צהוב 18 קראט שעוצבה מתוך ניסיון לתת כבוד לאלמנטים הקלאסיים כמו פנינים ויהלומים ולעצב אותם כתכשיטים על זמניים עם נגיעה מודרנית.

Crazy Diamond

קולקציה  מזהב צהוב 18 קראט ויהלומים, הכוללת אלמנטים שמימיים ומתאפיינת בנצנוצי יהלום עדינים המשובצים בתוך צורות של ירח כוכבים.

טבעת חותם

Healing Bling

קולקציה מזהב צהוב 18 קראט, יהלומים, פנינים ואבני חן, שנוצרה בהשראת האמונה שאבני הטבע (כמו יהלומים, אבני חן טבעיות ופנינים) מחזיקות ביכולות סגולה וריפוי. התכשיטים גדולים ובעלי נוכחות מקסימלית.

Together Forever

קולקציה מזהב 18 קראט ויהלומים, המאפשרת לחרוט באופן אישי על התכשיט את שמות בני הזוג, הילדים, תאריכים מיוחדים, משפטים חיוביים ומעוררי השראה וכו'. ליאת יצרה את הקולקציה לאחר הולדת בנה, כדי להנציח את החוויה והתחושה שזיכרון ילדיה נמצא כל הזמן אתה, ובעתיד להעביר להם את התכשיט כירושה.

זיכרון צרוב

קולקציית חריטות – קולקציה מזהב צהוב 18 קראט, יהלומים ואבני חן קטנים, שעוצבה בהשראת האווירה החמה והאותנטית של משפחתי, ומאופיינת בצורות המסמלות שפע ויופי ומשולבות בתוך צורות גיאומטריות מרשימות. הקולקציה נוצרה בחריטה ידנית, ובעיצוב נקי ופשוט עם נגיעות אתניות. קולקציה פרחונית ומלבלבת, אך יחד עם זאת אלגנטית וקלאסית, המזכירה תכשיטים אותנטיים מבית סבתא.

 
צרו קשר