אבן הלידה של חודש נובמבר סיטרין (Citrine)

 אבן הלידה של חודש נובמבר סיטרין (Citrine)


אבן הלידה של חודש נובמבר סיטרין (
Citrine)

לכל מזל אסטרולוגי יש את אבני החן שמהדהדות איתו, ומתאימות לו במיוחד.

אבנים אשר מעצימות את מי שמחזיק באבן, מטעינות אותו באנרגיה וגורמות לו להתחבר אל הכוחות הפנימיים שבו.

אבן הלידה של חודש נובמבר זה סיטרין וטופז

אבנים ואסטרולוגיה

לכל מזל אסטרולוגי יש את אבני החן שמהדהדות איתו, ומתאימות לו במיוחד.

האמונה שבאבנים מהטבע יש תכונות אשר מעצימות את מי שמחזיק באבן, ממלאות אותו באנרגיה וגורמות לו להתחבר אל הכוחות הפנימיים שבו.

סיטרין-"אבן השפע וההצלחה". היא מרגיעה ומחזקת את הריכוז, היא מעודדת ביטחון עצמי, עוזרת להתחבר שוב לשפע, ובעלת גוונים צהובים-חומים. היא עמידה בפני שריטות, איננה נשברת בקלות ולכן זכתה לפופולרית בשיבוץ תכשיטים.

אנרגיות ותכונות

כאשר נרצה בהשפעתה הנפשית או הפיזית של אבן הסיטרין בחיינו, נדאג כי היא תהיה קרובה אלינו ככל שניתן בתכשיט, או אפילו בתיק. אבן זו ידועה כמסייעת לסילוק רעלים מהגוף, בטיפול בדלקות בדרכי השתן ובבעיות בדרכי העיכול, הסיטרין מעצימה את הביטחון העצמי והאסרטיביות ומחדדת את הריכוז והמיקוד. אם תחזיקו אותה קרוב אליכם, היא תחבר אתכם לשפע ולהצלחה, קודם כל במחשבה שלכם אבל בהמשך גם במציאות

התכונה הבולטת של אבן הסיטרין היא השפע שהיא מזמנת אל תוך חיינו. אבן זו נחשבת בכל העולם כמעודדת חיבור עמוק לשפע ולהצלחה .אבן מיוחדת זו עוזרת להעצים אצלנו את תחושת הביטחון העצמי ובכך מחזקת בנו את האמון בהצלחה האישית והחומרית, הימצאותה של אבן הסיטרין בקרבתנו יכולה לגרום לנו לשנות גישה ובכך לעזור לנו למצוא מחדש את השפע במובן המלא של המילה.
*תמונה Pintrest

 

2017-10-30T22:07:18+00:00
 
Contact Person שלח/י הודעה
צרו קשר