כל הקולקציות עשויות מזהב צהוב 18 קראט ובעבודת יד, בה נבחרת כל אבן ואבן בקפידה ובאופן אישי.

קולקציה עשויה זהב צהוב 18 קראט שעוצבה מתוך ניסיון לתת כבוד לאלמנטים הקלאסיים כמו פנינים ויהלומים ולעצב אותם כתכשיטים על זמניים עם נגיעה מודרנית.

קולקציה  מזהב צהוב 18 קראט ויהלומים, הכוללת אלמנטים שמימיים ומתאפיינת בנצנוצי יהלום עדינים המשובצים בתוך צורות של ירח כוכבים.

טבעת חותם

קולקציה מזהב צהוב 18 קראט, יהלומים, פנינים ואבני חן, שנוצרה בהשראת האמונה שאבני הטבע (כמו יהלומים, אבני חן טבעיות ופנינים) מחזיקות ביכולות סגולה וריפוי. התכשיטים גדולים ובעלי נוכחות מקסימלית.

קולקציה מזהב 18 קראט ויהלומים, המאפשרת לחרוט באופן אישי על התכשיט את שמות בני הזוג, הילדים, תאריכים מיוחדים, משפטים חיוביים ומעוררי השראה וכו’. ליאת יצרה את הקולקציה לאחר הולדת בנה, כדי להנציח את החוויה והתחושה שזיכרון ילדיה נמצא כל הזמן אתה, ובעתיד להעביר להם את התכשיט כירושה.

קולקציית חריטות – קולקציה מזהב צהוב 18 קראט, יהלומים ואבני חן קטנים, שעוצבה בהשראת האווירה החמה והאותנטית של משפחתי, ומאופיינת בצורות המסמלות שפע ויופי ומשולבות בתוך צורות גיאומטריות מרשימות. הקולקציה נוצרה בחריטה ידנית, ובעיצוב נקי ופשוט עם נגיעות אתניות. קולקציה פרחונית ומלבלבת, אך יחד עם זאת אלגנטית וקלאסית, המזכירה תכשיטים אותנטיים מבית סבתא.